Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Малая группа Open Class | 2 place | 3 dancers | 2 points | 1 - Василий Иванов, 2 - Алиша Ли, 3 - Ваагн Тадевосян, 4 - Марина Рыбакова, 5 - Елина Алимжанова, 6 - Orchestra 1, 7 - Orchestra 2 |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Open Class | 3 place | 4 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Oriental / Belly Dance All ages Малая группа Open Class | 1 place | 3 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Соло Open Class | 10 place | 17 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Дуэт/пара Open Class | 3 place | 4 dancers | 1 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Импровизация Юниоры Соло Open Class | 2 place | 23 dancers | 4 points | 1 - ЛЮБОВЬ МУРЗА, 2 - ЭБРУ БЕККЕР, 3 - Наталья Барсова, 4 - МАРИНА ШИШКОВА, 5 - АХМЕД САИД |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Open Class | 2 place | 6 dancers | 2 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Татьяна Чернявская |
Oriental / Belly Dance Взрослые Малая группа Open Class | 5 place | 6 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Анастасия Николенко, 3 - Андрей Бутько, 4 - Stella, 5 - Евгения Логвина, 6 - Виктория Фетисова, 7 - Лилия Мироненко |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Соло Open Class | 11 place | 32 dancers | 2 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Татьяна Чернявская |
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Дуэт/пара Open Class | 5 place | 5 dancers | 1 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Татьяна Чернявская |
Импровизация Юниоры Соло Open Class | 4 place | 19 dancers | 3 points | 1 - Рэда Саад, 2 - Евгения Логвина, 3 - Вита Коваль, 4 - Мохамед Реда, 5 - Татьяна Чернявская |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Classic Юниоры Дуэт/пара Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Лилия Мироненко, 2 - Татьяна Степанова, 3 - Лейла Мамат-Будагова, 4 - Анна Куриленко, 5 - Алексей Киселев |
Oriental Folk Юниоры Соло Первая лига | 3 place | 7 dancers | 2 points | 1 - Татьяна Недосенко, 2 - Алеся Домасевич, 3 - Алеся Гулида, 4 - Евгения Сенчихина, 5 - Ани Авагимян |
Импровизация Юниоры Соло Первая лига | 1 place | 7 dancers | 3 points | 1 - Лилия Мироненко, 2 - Татьяна Степанова, 3 - Лейла Мамат-Будагова, 4 - Анна Куриленко, 5 - Алексей Киселев |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Юниоры Дуэт/пара Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Недосенко Татьяна, 4 - Домасевмия Алеся, 5 - Сенчихина Евгения |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental / Belly Dance Folk Юниоры Малые группы Open Class | 1 place | 2 dancers | 1 points | 1 - Дроздович Ирина, 2 - Шалкевич Ксения, 3 - Будагова Лейла, 4 - Корнева Арина, 5 - Недосенко Татьяна |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Юниоры Дуэт/пара Open Class | 3 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Ваагн Тадевосян, 2 - Пинская Оксана, 3 - Волоча Разалия, 4 - Куриленко Анна, 5 - Шалкевич Ксения, 6 - Логвина Евгения, 7 - Коликова Тамара |
Oriental Folk Dance Юниоры Малая группа Open Class | 2 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Радченко Алена, 2 - Янина Лариса, 3 - Ваагн Тадевосян, 4 - Пинская Оксана, 5 - Волоча Разалия, 6 - Мироненко Лилия, 7 - Логвина Евгения |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Импровизация - Табла Юниоры Соло Вторая лига | 7 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Логвина Евгения, 2 - Немирская Виктория, 3 - Домасевич Алеся, 4 - Чернявская Татьяна, 5 - Сенчихина Евгения, 6 - Куриленко Анна, 7 - Мироненко Юлия |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Belly Dance / Oriental Юниоры Дуэт/пара Open Class | 4 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Наталья Антипова (Латифа), 2 - Маргарита Дарьина, 3 - Delanna, 4 - Хале Адхами, 5 - Фетисова Виктория, 6 - Чернявская Татьяна, 7 - Осама Мими Фараг |
Belly Dance / Oriental Юниоры Малая группа Open Class | 5 place | 8 dancers | 1 points | 1 - Наталья Антипова (Латифа), 2 - Маргарита Дарьина, 3 - Delanna, 4 - Хале Адхами, 5 - Фетисова Виктория, 6 - Чернявская Татьяна, 7 - Осама Мими Фараг |
Show Belly Dance / Oriental Show Юниоры Формейшн Open Class | 1 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Наталья Антипова (Латифа), 2 - Маргарита Дарьина, 3 - Delanna, 4 - Хале Адхами, 5 - Киселев Алексей, 6 - Чернявская Татьяна, 7 - Осама Мими Фараг |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Belly Dance Юниоры Дуэт/пара Open Class | 5 place | 7 dancers | 1 points | 1 - Анна Семенова, 2 - Анна Трухманова, 3 - Татьяна Степанова, 4 - Надежда Илюхина, 5 - Ирина Дроздович |
Импровизация Юниоры Соло Open Class | 24 place | 31 dancers | 2 points | 1 - Анна Семенова, 2 - Анна Трухманова, 3 - Татьяна Степанова, 4 - Надежда Илюхина, 5 - Ирина Дроздович |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Юниоры Дуэт Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Елена Кальян, 2 - Екатерина Олейникова, 3 - Илона Армониене, 4 - Елена Перова, 5 - Елена Гринчик |
Oriental Dance Юниоры Малая группа Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Елена Кальян, 2 - Екатерина Олейникова, 3 - Илона Армониене, 4 - Елена Перова, 5 - Елена Гринчик |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Dance Юниоры Малая группа Open Class | 4 place | 4 dancers | 1 points | 1 - Фетисова Виктория, 2 - Чернявская Татьяна, 3 - Иванов Василий, 4 - Мироненко Лилия, 5 - Логвина Евгени, 6 - Киселев Алексей, 7 - Абинова Фируза |
Show Belly Dance Ювеналы Соло Open Class | 13 place | 15 dancers | 1 points | 1 - Немираская Виктория, 2 - Коликова Тамара, 3 - Гринчик Елена, 4 - Игнатенков Леонид, 5 - Слободова Дарья, 6 - Лонская Дарья, 7 - Павлюкевич Виринея |
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Oriental Show Dance All ages Мини-продакшн Open Class | 3 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Киселев Алексей, 2 - Гринчик Елена, 3 - Никульшина Алена, 4 - Филатова Елена, 5 - Корвель Алена |